jnsfbi Blok


Vývoj her: Amulety – 10 let po vydání!

Zapsáno v Adventuřín on March 18th, 2015 by jnsfbi

Dnes tedy 18. března je to přesně na den 10 let od doby, kdy jsme vydali mou vůbec první hru – adventuru Pět Kouzelných Amuletů.

Read moreSeriál: The Game

Zapsáno v Britské seriály/Britcomy, Média on March 13th, 2015 by jnsfbi

O mé zálibě ve sledování seriálů, kde se to špiony jen hemží jsem už psala. Je pravdou, že poslední dobou je ke mě filmová a televizní tvorba štědrá a tak si vyloženě užívám. Agenti ze studené války tu ještě tam moc nebyli a tak když jsem zahlédla téma seriálu The Game, hned jsem věděla, že se mi bude seriál asi líbít – a nespletla jsem se.

game

Read moreMinirecenze na filmy jak z 2013 tak hlavně z roku 2014

Zapsáno v Média on January 1st, 2015 by jnsfbi

Zapomeňte na Fuku, Spáčilovou a Filu – moje hodnocení filmů je stručný,  jasný a bez dalších keců okolo – jdeme na to!

Read more

Tags:


Britcom: Some Girls (S01)

Zapsáno v Britské seriály/Britcomy, Média on November 30th, 2014 by jnsfbi

Přiznávám se, že když si chci odpočinout od práce a totálně vypnout nepouštím si romantické filmy, ale seriály o teenagerech. Možná je to také způsobeno i tím, že i já celkově se mi někdy zdá dosud jsem ten teenager, ačkoliv střední školu mám už déle za sebou:)

Zkrátka je mi tohle téma stále blízké a tak jsem i vybíravá co se seirálů týče, u Some girls od BBC Three jsem ale po první sérii nadmíru spokojená.

somegirls

Read moreŽeny ve válce

Zapsáno v Britské seriály/Britcomy, Média on June 2nd, 2014 by jnsfbi

Poslední dobou jsem viděla víc seriálů anebo i filmů, které se týkaly války. Protože jich bylo hodně a nechce se mi psát pro každý seriál a film hodnocení, rozhodla jsem se, že vše spojím do jednoho článku – do článku který se týká vcelku specifického tématu – ženy  ve válce. A protože sleduji především britskou tvorbu, velká část popisovaných děl bude právě z Británie. Nebudu popisovat co se v jakém snímku děje, spíše to budou mé pocity a postřehy.

Read more