jnsfbi Blok » Sebekritika


Závislosti a jak z toho ven?

Zapsáno v Sebekritika on September 2nd, 2010 by jnsfbi

Každý člověk ja na něčem závislý, jak jsem zjistila dnes ráno poptáváním cca 8 lidí na icq.
Protože jsem prve dotaz nespecifikovala (o tom níže) dostalo se mi na mou otázku: “Máš na něčem závislost? A co s tím děláš” různorodých odpovědí od závislosti na cigaretách přes závislost na hudbě (nevím, jestli se jednalo o poslech nebo skládání) až po závislost na pc. Proto jsem vybraným individuím (rozuměj mým kamarádům:) položila i doplňující otázku: A co závislost na hrách (online nebo “offline”)?.
Read moreTechnické úpravy bloku, kdo to sem leze?!

Zapsáno v Sebekritika on August 27th, 2010 by jnsfbi

Rozhodla jsem se (ve chvíli volna) poupravit technickou část mého bloku běžícího pod worpdressem. Nutno říct, že s novou verzí nejsou zatím žádné problémy, největší plus vidím v online upgradu verzí na vyšší krz webové rozhraní (což pro mne z nepochopitelných důvodů i provádím:-).
Read moreYour account has been permanently disabled

Zapsáno v Sebekritika on April 22nd, 2008 by jnsfbi

Tak touto hláškou skončil můj dlouholetý účet na youtube.com. Jako naštvalo mě to dost. Vědí oni, kdo já vůbec jsem jako? Co si to vůbec dovolujou, je to normální? Tady přestává všecko!

Ano, jsem naštvaná, uražená a tak dále…to sou ti dnešní kapitalisti, je to příšerný.

..po chvíli přemýšlení mi tedy nezbývá než založit nový účet (jnsfbi1:-)Ztráta posledních iluzí

Zapsáno v Sebekritika on March 24th, 2008 by jnsfbi

aneb ještě větší blbec, než jsme všichni doufali.

Lidi fungují tak, že fungují, pokud zrovna člověk něco nechce – v opačném případě je to problém.

Takže co s tím – budu o tom přemýšlet a pomstím se pohodou:-)) Hlavně klid!Vír, Naděje a Láska

Zapsáno v Sebekritika on March 7th, 2008 by jnsfbi

Po vcelku nedávném mém příspěvku je to tady zas. Ne, že by se situace opakovala stejně. To ne. Tentokrát měl po celou dobu můj drahý počítač nainstalovaný antivirový soft od nejmenované firmy. Nevím, co ho tedy přivedlo znovu do stavu “sem nemocný a odmítám spolupracovat” symptomy této jeho nové choroby snažila jsem se opravdu dost řešit. Mám nainstalované snad veškeré ozdravné programy, leč ten lazar odmítá léčit se a dál se svíjí v křečích.

Nu dobrá,tentokrát je mi jedno, že přijdu o data na jednotce C – zkrátka vidím to na přeinstalaci, nedá se nic dělat. Jenom doufám, že tenhle vír už bude brzo pryč:)

P.S. – Nadpis jsem si vypůjčila z tohoto:

Rimmerovi rodiče byli Vířiví adventisté sedmého dne – Věřili, že musí každou neděli vířit. Vířili cestou na mši, vířili při kázání a vířili cestou domů. Věřili všemu, co stálo v bibli. Adam a Eva a jablko, věřili každému slovu. Bohužel byla v jejich verzi tisková chyba. Všechno bylo založeno na první epištole Korintských: Vír, Naděje a Láska. Největší z té trojice je Vír a tak to dělali každý sedmý den. (díl 18. Posledni den, seriál Červený trpaslík)