jnsfbi Blok » Z Worku


Mafie

Zapsáno v Z Worku on October 4th, 2011 by jnsfbi

[password-protect]

Read moreKonec srandy

Zapsáno v Z Worku on March 3rd, 2011 by jnsfbi

V pondělí 21. února by se dal považovat za definitivní konec party ” bláznů”, se kterýma jsem se nasmála tolik, že smíchy jsem nemohla popadnout dech, slzela jsem a hlavně mě s nima bylo dobře.

Začalo to už tím,že se do Plzně odstěhoval Pechman aka Pětka (viz články předtím o punkové kapele Jarda:), pak moje Klárka do Brna (do BRNA!! – nepochopím, kde místo premií bere v činský firmě rýži) a teď i Zuzka – do Havířova (nepochopím nikdy, ale její sňatek zdál se účelový).

Z celé party zůstal jen Hady, který ale povil syna Huga (!Huga!) a tak popravdě s ním není tolika zábavy co dřív (neustále se na plánované akce vymlouvá, že např.musí dítě hlídat apod., což nás samozřejmě nezajímá:-) Hady samozřejmě v Praze zůstal (jak jinak, drží se příkazu rodičů, že vše kromě Prahy 1 je džungle a to pilně dodržuje).

Read morePunková skupina Jarda a její skoro již zapomenutý song:-)

Zapsáno v Z Worku on March 17th, 2008 by jnsfbi

Můj (teď již bývalý:-) kolega, spořádáný to muž slušného vyjadřovaní, jistěže dobrý manžel a otec dvou dětí – tedy – náš Pětka. Jednou nás – oděn jako vždy do obleku – na obědě (někdy mezi dezertem a zákuskem) poněkud šokoval – přiznal se členství v punkové skupině JARDA (wtf?!), která před pár lety bodovala v hitparádách (především v hitparádě v místní 4-kové hospodě :-)

Dnes se mi z tohoto gentlemana podařil dostat text k proslavené písni Kanalizace..doufáme (asi všichni) že i když už kapela JARDA pravděpodobně nikdy nezahraje naživo (ba ani namrtvo:-) najde se třeba někdo, kdo založí nějaký JARDA revival a takovéhle skvosty budou zas ke slyšení:

Název písně: Kanalizace
Název interpreta: Jarda
WWW stránky: n/a

Sloka 1:
Kanalizace nefunguje čím to asi je,
Kanalizace nefunguje čím to asi je,
roury se ucpaly a průchod sračkám nedaly,
roury se ucpaly a průchod sračkám nedaly.

Sloka 2:
Pepo, pepo vlez tam a pomoc nám,
Pepo, pepo vlez tam a pomoc nám,

Sloka 3:
Rukama, zubama zácpu trhej,
rukama zubama zácpu trhej.

Sloka 4:
Uvolnilo se to, Pepo zdrhej,
uvolnilo se to, Pepo zdrhej.

Sloka 5:
Uvolnilo se to, Pepo seš mrtvej,
uvolnilo se to, Pepo seš mrtvej.Stýská se mi, ale řeším to

Zapsáno v Z Worku on January 24th, 2008 by jnsfbi

Původně jsem začla psát zas nějaký srdceryvný blábol, ale pryč s tím!
Poď sem ty moje povrchní žertovné , pryč s dobrotou a pryč se vším vážným..alespoň na chvilku:)

Protože už působím jinde než na Václaváku bylo potřeba za tou partou zas přijet a setřít subjektivní pocit stýskání:-)

Oběd s Zuzkou, Klarou, Honzou a Tomášem se jako obvykle nenesl v poklidném duchu.
Debata se stočila na erotické pomůcky, co kdo má,co kdo zkusil atd. Nejvíc rozesmála Zuzanka, když prohlásila, že tohle si chce koupit tohle a že ten její doma souhlasí, ale že má prý pro začátek koupit něco menšího:-))
Potom se přešlo na nápad navštívit sex shop společně, načež Klára řekla, že by ráda šla, protože v ikee viděla takovou lampu vytvarovanou, zkrátka že buď chce tu lampu, nebo pujdeme do sexshopu:-) Taky se přemýšlelo, jestli jsou tam zkušební kabinky ..hlášky “prosím, o číslo větší” by pak nabývaly zcela jiných rozměrů:-)

K tomu mě napadá, jak jsem četla o druhu opiček, které se zdraví místo pozdravu souloží. Převedeno na lidské poměry, vypadalo by to věru zajímavě. Pracovní doba by se musela prodloužit, debaty v televizi u kulatého stolu by se promítali až v momentě, kdy by zdravení již všichni měli za sebou:-) Jistě by to mělo i negativní dopady, například přijít do restaurace, kde je partička znamých, to by se člověk ani nenaobědval:-) Frigidní či impotentní jedinci by pak pracovali výhradně z domova, protože by jim bylo trapné společensky se znemožnit.

Abych se více neznemožnila já (ale to už ani nejde víc:-) raději pro dnes končím tenhle zcela nemožný grafomanský výtvor:)Všecko veselý

Zapsáno v Z Worku on December 24th, 2007 by jnsfbi

řekl kolega když chtěl původně říct “Veselé vánoce a šťastný nový rok”

Protože je to hláška vpravdě originální, přeji tedy i já Všecko veselý a tak dál:-)

Dodatek: Všecko veselý je, až na nějaký menší nerovnosti, který se ovšem časem jistě vyhladí, zmizí, vyšumí..třeba to nic není a nebude mi špatně a tak..:-)