jnsfbi Blok » Adventuřín


Vývoj her: Amulety – 10 let po vydání!

Zapsáno v Adventuřín on March 18th, 2015 by jnsfbi

Dnes tedy 18. března je to přesně na den 10 let od doby, kdy jsme vydali mou vůbec první hru – adventuru Pět Kouzelných Amuletů.

Read moreVývoj her: Helga v nesnázích – volně ke stažení

Zapsáno v Adventuřín, Média on April 2nd, 2014 by jnsfbi

Tak tohle vážně není Apríl:-) K datu 1.4.2014 jsme se rozhodli uvolnit naši poslední adventurku Helga v nesnázích takříkajíc pro všechny. Tedy pro ty, kteří vlastní pc, pro mac, iOS a další platformy Helgu nemáme – bohužel.

Budu se těšit na komentáře, pokud tedy se někdo odváží nějaký napsat – většinou z komentářů sestavujeme scénář na další hru, případně si to s nespokojenými fanoušky vyřizujeme pomocí NPC ve hře:-) Zkrátka hrajte, užívejte si a napište, co víc k tomu dodat!:-)

Adresa, kde tento skvost můžete najít : http://www.helgagame.com/Helga v nesnázích – vychází 26.9.2013 !

Zapsáno v Adventuřín, Média on September 24th, 2013 by jnsfbi

Víc k tomu zatím nebudu psát, to samo mluví dost, že?:)

 

http://helgagame.com

Tags:


Helga v nesnázích – demo

Zapsáno v Adventuřín, Média on September 2nd, 2013 by jnsfbi

Jsem sice děsně “busy”,  ale tak zaměstnaná, abych si neukradla malinko času pro vydání demoverze Helgy v nesnázích nikdy nebudu:-) Nejlepší adresa pro stažení 138 MG velkého dema je asi tady

http://www.helgagame.com/democz/

Já nevím jak vy, ale já z toho mám radost jako malý dítě! Moc se těším, co tomu řeknete vy, tedy hráči a tak doufám, že mi napíšete, za což předem dík!:)

Aktuální upozornění: Hanz právě detekoval nemožnost spustit demo na mac.  Ano Hanzi B., tohle je jen pc verze, vydrž té mac-ovské se (možná ) dočkáš:-)

Read moreVývoj her: Helga bude i polsky? CZ Amulety na Appstore

Zapsáno v Adventuřín on August 20th, 2013 by jnsfbi

Můj blok je vlastně takový neoficiální kanál novinek o  vývoji Helgy (potažmo jíných s tím souvisejících věcí :-) Myslím, že mnoho novinek z vývoje už nemám, ale přeci jen se s vámi o nějaký ten postřeh podělím.

Read more

Tags: , , ,