jnsfbi Blok » Britské seriály/Britcomy


Seriál: The Game

Zapsáno v Britské seriály/Britcomy, Média on March 13th, 2015 by jnsfbi

O mé zálibě ve sledování seriálů, kde se to špiony jen hemží jsem už psala. Je pravdou, že poslední dobou je ke mě filmová a televizní tvorba štědrá a tak si vyloženě užívám. Agenti ze studené války tu ještě tam moc nebyli a tak když jsem zahlédla téma seriálu The Game, hned jsem věděla, že se mi bude seriál asi líbít – a nespletla jsem se.

game

Read moreBritcom: Some Girls (S01)

Zapsáno v Britské seriály/Britcomy, Média on November 30th, 2014 by jnsfbi

Přiznávám se, že když si chci odpočinout od práce a totálně vypnout nepouštím si romantické filmy, ale seriály o teenagerech. Možná je to také způsobeno i tím, že i já celkově se mi někdy zdá dosud jsem ten teenager, ačkoliv střední školu mám už déle za sebou:)

Zkrátka je mi tohle téma stále blízké a tak jsem i vybíravá co se seirálů týče, u Some girls od BBC Three jsem ale po první sérii nadmíru spokojená.

somegirls

Read moreŽeny ve válce

Zapsáno v Britské seriály/Britcomy, Média on June 2nd, 2014 by jnsfbi

Poslední dobou jsem viděla víc seriálů anebo i filmů, které se týkaly války. Protože jich bylo hodně a nechce se mi psát pro každý seriál a film hodnocení, rozhodla jsem se, že vše spojím do jednoho článku – do článku který se týká vcelku specifického tématu – ženy  ve válce. A protože sleduji především britskou tvorbu, velká část popisovaných děl bude právě z Británie. Nebudu popisovat co se v jakém snímku děje, spíše to budou mé pocity a postřehy.

Read moreBritcom: Whites

Zapsáno v Britské seriály/Britcomy on December 30th, 2013 by jnsfbi

Jsem nemocná a proto mám chvíli čas dosledovávat svoje oblíbené seriály a teď i čas o nich něco napsat. Whites je sitcom z dílny BBC a má (celkem neočekávaně:) 6 dílů. Těšila jsem se na něj hlavně kvůli Darrenovi (seriál Spy) a také pro Katherine (IT Crowd,  Sherlock, Piráti na vlnách). Jak dopadlo moje očekávání?

Read more

Tags:


Britcom: Nathan Barley

Zapsáno v Britské seriály/Britcomy, Média on September 30th, 2013 by jnsfbi

Zmlsaná kvalitní britskou tvorbou mne už pravda po těch letech nadchne máloco, jsem prostě náročněj parchant vybíravej:-) U britcomu Nathan Barley jsem se ale nadchla totálně! O co jde?

Nathan Barley

Read more

Tags: ,