jnsfbi Blok » Deprese


No a zas něco…

Zapsáno v Deprese on July 28th, 2008 by jnsfbi

Offstudio.fabry.cz

mi hackli stránky no, Turkové zlobivý…ale já to říkala, že zlatý html a neé nějaký redakční systémy..teď mě napadá, že i tenhle blog je pod redakčním systémem..nuže čtěte, čtěte, příště už tady třeba bude mít vystavený plagát nějaký inteligent z dálného východu:-)

dodatek: díky mé úlisnosti se mi podařilo najít šikovného chlapce (ne, nebyl to Turek), který mi ochotně stránky opravil. Děkuji!Chvíli vážně

Zapsáno v Deprese on October 16th, 2007 by jnsfbi

Věci, které mne opravdu rozčilují (a se kterými nelze asi nic jednoduše dělat), které raději ani nezmiňuji v diskuzích s přáteli..zkrátka věci, které se dějí a které mi opravdu vadí. Blog je naštěstí místo, kam je mohu napsat a také neodmlouvá:-), proto to unese. Ano, zkrátka cítím potřebu vyjádřit se k věcem, na které se mi nikdo neptal:-))

Olympiáda v Praze: Každým dnem doufám, že je to nějaký veselý vtip a že se objeví konečně (kdokoliv) někdo kdo řekne: Vážení, byl to žert a žádná nová hala, která nebude mít využití se stavět nebude. Notabene se ptám: proč se nemůže ten řecký svátek sportu konat ve městě, ve kterém už byl? Argumentaci, že jde o prestiž země, příliv nových investorů, rozvoj infrastruktury blabla..nesmysl – pokud je země dobrá, nepotřebuje předraženou reklamu krz olympiádu, investoři nejsou úplní blbci a sami zhodnotí jestli chtějí někam investovat i bez falešných lákadel..infrastruktura? tak to se snad dá zvládnout i bez toho..ačkoliv na co neustále nové silnice…?!

Střílení medvědů a dalších lesních zvířat s odůvodněním přemnoženosti – tak to snad ani nepotřebuje komentář. Někde se objeví 20 zvířat a okamžitě jsou přemnožení a jsou určeni na odstřel. Ptám se tedy: byli jste někdy ráno v pražském metru? Pokud ano, je pak jasné, co je tady přemnožený. Medvěda jsem tam teda neviděla ani jednoho…

Zastavování ploch kolem dálnice sklady – nechápu, proč někdo (aj já) volil stranu zelených, proč je lidem všeobecně jedno, že prodají půdu která se zastaví hnusnou krabicí. Proč se nepostaví jedna vícepatrová krabice, namísto 10ti jednopatrových? Jsou věci, které mi naprosto unikají a stavění na zelených loukách opravdu nesnáším. Už proti tomu ani nikdo neprotestuje, nevím proč, asi už jsme (jste) všichni lhostejní. A to je možná ta největší chyba.

Končím můj dnes né moc vtipný článek, o to víc snad hodný diskuse:-) Je mi jasné, že ne každý má tak radikální názory, přesto pokud k tomu máte co říct, můžete:-)R.I.P.

Zapsáno v Deprese on July 27th, 2007 by jnsfbi

Umřel.

Prostě umřel.

Bez jakéhokoliv varování a dlouhé (či krátké) nemoci.

Mnohokrát jsem si říkala, že by možná nebylo od věci podávat občas vitamíny, nebo když nepracoval že bychom měli dojít ke specialistovi. Ne. Byla jsem na něj drsná a řekla mu: Zatni zuby, to zvládneš.

Vydržel toho opravdu docela dost, bez podávání podpůrných životonosných ingrediencí. Poslouchal téměř na slovo no a když nechtěl, věděla jsem, kde je to místo, které když zmáčknu zase se umouří:-)

Nicméně…asi jsem ho přeci jen přecenila..dne 26.7. se ozval podivný zvuk…poté pár varovných výkřiků, poslední zablikání a pak už tma – jeho milosrdná smrt…

A takhle já přišla o počítač, o kus dat, která jsem rok a půl v naprostém chaosu umisťovala na jeho pevný disk….a zničeho nic si ten ZMETEK skončí chybovou hláškou! Ale vyzrála jsem na něj, do ruky jsem vzala instalační cdčko…Zazpívejme si!

Zapsáno v Deprese on March 15th, 2007 by jnsfbi

Na co pláč…
Na co ty slzy…
Nechci bejt sráč…
Někdy tu chuť ale v sobě mám…
…..
Je to tak, jaks to chtěla,
není důvod ti lhát,
tak padej ven z mýho těla,
jsem stejně tvrdej jako byl můj pták.

Táhni z mýho těla,
tak táhni z mýho těla ven!

Není nad romantickou písničku o lásce!:-)
Snažím se ze všech sil nebýt pro okolní lidi takový cynik, ale promiňte – vy, co víte jaká jsem – to víte přece!:)) Dneska mám tak dobrou náladu, že tančím, směju se a vyvádím. Ano, nejsem normální !
P.s. pro Kláru: Bez tebe je den jak šedá pustina!!!Je mi zle

Zapsáno v Deprese on March 5th, 2007 by jnsfbi

Je mi jako zle. Docela dost. Nevím, proč si stěžuju zrovna tady, ale někde to zaznamenáno být musí..například pro potřeby vystavení úmrtního listu apod. Jdu raději ležet – to je nápad! :-)