jnsfbi Blok » Média


Seriál: The Game

Zapsáno v Britské seriály/Britcomy, Média on March 13th, 2015 by jnsfbi

O mé zálibě ve sledování seriálů, kde se to špiony jen hemží jsem už psala. Je pravdou, že poslední dobou je ke mě filmová a televizní tvorba štědrá a tak si vyloženě užívám. Agenti ze studené války tu ještě tam moc nebyli a tak když jsem zahlédla téma seriálu The Game, hned jsem věděla, že se mi bude seriál asi líbít – a nespletla jsem se.

game

Read moreMinirecenze na filmy jak z 2013 tak hlavně z roku 2014

Zapsáno v Média on January 1st, 2015 by jnsfbi

Zapomeňte na Fuku, Spáčilovou a Filu – moje hodnocení filmů je stručný,  jasný a bez dalších keců okolo – jdeme na to!

Read more

Tags:


Britcom: Some Girls (S01)

Zapsáno v Britské seriály/Britcomy, Média on November 30th, 2014 by jnsfbi

Přiznávám se, že když si chci odpočinout od práce a totálně vypnout nepouštím si romantické filmy, ale seriály o teenagerech. Možná je to také způsobeno i tím, že i já celkově se mi někdy zdá dosud jsem ten teenager, ačkoliv střední školu mám už déle za sebou:)

Zkrátka je mi tohle téma stále blízké a tak jsem i vybíravá co se seirálů týče, u Some girls od BBC Three jsem ale po první sérii nadmíru spokojená.

somegirls

Read moreŽeny ve válce

Zapsáno v Britské seriály/Britcomy, Média on June 2nd, 2014 by jnsfbi

Poslední dobou jsem viděla víc seriálů anebo i filmů, které se týkaly války. Protože jich bylo hodně a nechce se mi psát pro každý seriál a film hodnocení, rozhodla jsem se, že vše spojím do jednoho článku – do článku který se týká vcelku specifického tématu – ženy  ve válce. A protože sleduji především britskou tvorbu, velká část popisovaných děl bude právě z Británie. Nebudu popisovat co se v jakém snímku děje, spíše to budou mé pocity a postřehy.

Read moreVývoj her: Helga v nesnázích – volně ke stažení

Zapsáno v Adventuřín, Média on April 2nd, 2014 by jnsfbi

Tak tohle vážně není Apríl:-) K datu 1.4.2014 jsme se rozhodli uvolnit naši poslední adventurku Helga v nesnázích takříkajíc pro všechny. Tedy pro ty, kteří vlastní pc, pro mac, iOS a další platformy Helgu nemáme – bohužel.

Budu se těšit na komentáře, pokud tedy se někdo odváží nějaký napsat – většinou z komentářů sestavujeme scénář na další hru, případně si to s nespokojenými fanoušky vyřizujeme pomocí NPC ve hře:-) Zkrátka hrajte, užívejte si a napište, co víc k tomu dodat!:-)

Adresa, kde tento skvost můžete najít : http://www.helgagame.com/