jnsfbi Blok » Nezařaditelné


Cloud Atlas – Trailer – Everything is connected

Zapsáno v Nezařaditelné on July 31st, 2012 by jnsfbi

od tuším 26.7. byl konečně vypuštěn do světa trailer k Atlasu mraků. Musím říct, že Ben Whishaw má tak svůdnej hlas, že si budu muset chtě nechtě sehnat veškerou jeho filmografii:-) Čímž pádem se dostávám i na film Skyfall, který bude hrát v kinech v listopadu:) Ale zpět k Atlasu mraků.

Trailer je jedním slovem úžasný, má atmosféru a skvělou hudbu, to se prostě musí vidět. Trvá skoro 6 minut a to proto, aby se stihlo alespoň načrtnout těch 6 příběhů, o které jde.

Read moreZápisky z cest: Kuba – část 1

Zapsáno v Nezařaditelné on December 12th, 2010 by jnsfbi

Pamět se mi krátí, proto jsem se rozhodla sepsat zážitky ihned po návratu, abych i já si někdy mohla připomenout, co vše jsem na Kubě zažila.

Read moreAway – může se stát cokoliv, proto..

Zapsáno v Nezařaditelné on November 25th, 2010 by jnsfbi

Jedu, ne-e letím, no vlastně oboje, prostě budu pryč. Nechci tady malovat nějaký mikuláše na podlahu (jak by řekl klasik Cimrman) jen jsem potřebovala zajistit pár věcí pro případ. Je například známo, že většina věcí, které plánuju a nakreslím se následně stanou, takže pokud skončím ve vězení (například) ať se stane následující:

Read moreNákup nové domény a trocha problémů..no:)

Zapsáno v Nezařaditelné on September 21st, 2010 by jnsfbi

Minulý týden proběhl velmi rychlý nákup nové domény, na které teď provozuji veškeré moje e-aktivity:) Pakliže jste sem přišli ze staré domény (jns.fabry.cz) tak si to nějak smažte. Moje nová doména je tedy offstudio.cz.
No, samozřejmě – a jako vždy se převod neobešel bez problémů. I když nákup domény byl rychlým aktem (cca 5 minut) a převedení taky netrvalo dlouho, ukázalo se, že se nepřihlásím jako administrátor do bloku a ani do fóra pro moje herní projekty.
Jak jistě vidíte, wordpress se už podařilo opravit.
Takže změny, změny, ať žije zmatek.  Nicméně doufám,  že je to na delší dobu vyřešeno a že teď už nebudu muset nic nějakou dobu dělat.Další hackerský útok

Zapsáno v Nezařaditelné on April 19th, 2009 by jnsfbi

Po chycení neznámé choroby, mé hlouposti používání hesla v total commanderu na ftp (nikdo mi předtím nikdy neřekl, že je to nebezpečné!:-) chytly veškeré mé stránky (jak html soubory, tak php dynamické jako jns.fabry.cz/blok, tak i offstudio.fabry.cz) ruce vandalů, kteří stránky upravily tak, že do každého souboru přidaly roztomilý kód. Ten jsem pak ručně musela odstraňovat a vzhledem k tomu, že se jednalo o cca 800 souborů a dávkově nalézt a vymazat nešlo, byla to práce na 5 hodin.

Nemám k tomu nic, na počítači mám díky nim nainstalováno zas o pár chytacích softíků navíc a opravdu se těším na další plodnou spolupráci. Do toho!:-)

dodatek: poté, co mi v práci odešel notebook v pátek (jo, halt když se daří..:-) a mě zahlásil NOD32 na náhradním notebooku chycení viru, poznamenal můj kolega: Ty bys chytla vir i na psacím stroji!

LOL