jnsfbi Blok » Sebechvála


jnsfbi Blok 2.0 !

Zapsáno v Sebechvála on June 4th, 2010 by jnsfbi

Kvůli neustálým problémům rozhodla jsem se znovu zprovoznit svůj blok. Přejme mu, ať je bez virů, internetových nemocí, ať mu funguje databáze a podobně.  Takže přivítání máme za sebou a vzhůru do dalších záležitostí.

Kromě přenesených rubrik z bývalého BLOKu (přenos nebyl jednorázovou záležitostí) otevírám tímto novou rubriku s názvem Adventuřín. Slovo adventuřín jsem si vypůjčila od pre-scenaristy a člověka z Hofylandu DanaQ. V rubrice najdete moje strasti (no dobře spíš tam budu sprostě nadávat) při tvorbě mých adventurních herních hříček (rozuměj her). Přemýšlím co napsat na úvod a možná už mne první téma napadlo…takže wait for it:-)A prej kvůli mě!

Zapsáno v Sebechvála on April 10th, 2007 by jnsfbi

Kvůli mě:
ostříhal si vlasy!

Kvůli mě:
vezme si aj bílý tričko!

To je tak krásný tohlecto! Mne to fakt dojmulo, vážně! :-)))Trochu smrdí, smrdí to, ale je to krásný, krásný jak den

Zapsáno v Sebechvála on March 10th, 2007 by jnsfbi

Jsem vždycky nešťastná, když se svět přestane točit kolem mne. A téměř nikdy si nevážím toho, když se svět kolem mne točí, beru to spíš jako samozřejmost, přiznávám.
Nuže, teď se věci vyloženě dějí, jak já chci. Z mých skrývaných nepřátel se stává lovná zvěř, z mých přátel jsou porád přátelé …a někteří mne i zbožňují a milujou :-)) Což mi připomnělo velmi ironickou větu jednoho mého kamaráda, která zněla nějak takhle: “Co? On se zajímá o tebe? Tak to jistě půjde o kvalitního jedince!:-) Kamarád má asi recht, normální a kvalitní jedinci se mi evidentně vyhýbají a já jim. Halt osud:)

Jedna věc se mi ale nedaří tak úplně – to, co se vrátit nemělo, se vrátilo. Astma. Zdá se, že vykašlání kusů průdůšek bude asi nevyhnutelné při opakovaných záchvatech kašlání. Ač mám náladu velmi dobrou, tak tohle mi sráží a když kašlu, cítím se tak na 120 a naprosto nemožná…nicméně, každý slavný člověk má nějakou chorobu, někdo duševní a já mám to astma, no (hahaha:))

Tak tohle jsou fakt dva pekelně samolibý odstavce. Měla bych se omluvit…ale taková jsem..občas..někdy…téměř vždy…ale nebojte, on mi zas za čas někdo do tý achilovky kopne:)Sněhurka je v zemi zdejší nejhezčí a nejkrásnější – až po mě:-d

Zapsáno v Sebechvála on February 28th, 2007 by jnsfbi

Na jednom pochybném serveru mi píší, že mám lepší hodnocení (fotka ksiftu mýho) než 99,5 procent žen vystavujících si své fotografie sebe:-)
Vynechme teď dohady o tom, že ti uživatelé asi hlasují v naprostém deliriu…
Já, já za sebe ptám: A jak vypadá proboha těch 0,5 procent co jsou jako lepší než já? :-)))

Bude to asi nějaká statistická chyba počítám:-)Nový mobil

Zapsáno v Sebechvála on January 13th, 2007 by jnsfbi

Jak fotí nová krabička na telefonování? S doladěním v photoshopu i takhle (ano, zase já, se neomlouvám, já se mám tak moc ráda:) Možná to přidám do fotogalerie co by nový “lehce pohrdavý výraz”… který mám většinu času:))))