Stýská se mi, ale řeším to

Původně jsem začla psát zas nějaký srdceryvný blábol, ale pryč s tím!
Poď sem ty moje povrchní žertovné , pryč s dobrotou a pryč se vším vážným..alespoň na chvilku:)

Protože už působím jinde než na Václaváku bylo potřeba za tou partou zas přijet a setřít subjektivní pocit stýskání:-)

Oběd s Zuzkou, Klarou, Honzou a Tomášem se jako obvykle nenesl v poklidném duchu.
Debata se stočila na erotické pomůcky, co kdo má,co kdo zkusil atd. Nejvíc rozesmála Zuzanka, když prohlásila, že tohle si chce koupit tohle a že ten její doma souhlasí, ale že má prý pro začátek koupit něco menšího:-))
Potom se přešlo na nápad navštívit sex shop společně, načež Klára řekla, že by ráda šla, protože v ikee viděla takovou lampu vytvarovanou, zkrátka že buď chce tu lampu, nebo pujdeme do sexshopu:-) Taky se přemýšlelo, jestli jsou tam zkušební kabinky ..hlášky “prosím, o číslo větší” by pak nabývaly zcela jiných rozměrů:-)

K tomu mě napadá, jak jsem četla o druhu opiček, které se zdraví místo pozdravu souloží. Převedeno na lidské poměry, vypadalo by to věru zajímavě. Pracovní doba by se musela prodloužit, debaty v televizi u kulatého stolu by se promítali až v momentě, kdy by zdravení již všichni měli za sebou:-) Jistě by to mělo i negativní dopady, například přijít do restaurace, kde je partička znamých, to by se člověk ani nenaobědval:-) Frigidní či impotentní jedinci by pak pracovali výhradně z domova, protože by jim bylo trapné společensky se znemožnit.

Abych se více neznemožnila já (ale to už ani nejde víc:-) raději pro dnes končím tenhle zcela nemožný grafomanský výtvor:)Zanechat komentář