Vývoj her: Helga bude i polsky? CZ Amulety na Appstore

Můj blok je vlastně takový neoficiální kanál novinek o  vývoji Helgy (potažmo jíných s tím souvisejících věcí :-) Myslím, že mnoho novinek z vývoje už nemám, ale přeci jen se s vámi o nějaký ten postřeh podělím.

Někdy v červnu jsme řešili s Hanem (alias Mnemonicem) zda-li je moudrý nápad vydat hru právě v červnu. Zůstalo u řečí a tak jsme přesunuli hlavní topic hovoru na to, jestli je moudré vydávat hru v létě. Já hlasovala pro ano, Han pro ne, čili klasická situace, která neomrzí:)) Termín nakonec odsunut byl sám směřem na podzim ( ti bystřejší z vás to pochopili důležitost předchozí věty:) a to z důvodu nyní hlavně toho, že do hry (bez trůnů) vstoupil Mendosa, který se svým týmem (doteď nevím kolik jich je!!) usnesl se, že hru přeloží do polštiny.

Helga tedy, jak to k tomu to dni vypadá bude vydaná v češtině, angličině a také polštině. Další jazyky vítám, pokud se hlásíte k překladu, směle do toho:-)

 

Jsem já to ale zmatkář, vůbec jsem tu nenapsala takovou “mimochodem” věc – Amulety se dočkaly na Appstore vydání v českém jazyce. Za tohle musím poděkovat Mnemonicovi, bez něho by tato verze asi fakt nevyšla!

Link zde:

https://itunes.apple.com/cz/app/pet-kouzelnych-amuletu/id673754497?mt=8&ls=1

 

Důvody proč koupit CZ Amulety (uvádím jen pár)

– už jsem to hrál v angličtině a rád si to zahraju znova v češtině (předpokládá vlnu nadšení)

– nemám co dělat (na to jsou adventury nejlepší:)

– rád bych přispěl Off Studiu na vývoj her (to je správný přístup, dík!)

– miluju adventury a amulety! (tak to jsi můj člověk!)

– je to sakra o dost levnější nez aj verze — a to se vyplatí:)))

A poslední věc:

Amulety žijí dál nejen v myslích hráčů ale tak, že i po letech donutí lidi udělat video s pěknými komentáři (hlavně ten hlas!) komentované hraní ani ne první kapitoly v češtine na youtube je na adrese:

http://www.youtube.com/watch?v=_GIOcyaq_-M

 

 

Tags: , , ,


Zanechat komentář