Helga v nesnázích – demo

Jsem sice děsně “busy”,  ale tak zaměstnaná, abych si neukradla malinko času pro vydání demoverze Helgy v nesnázích nikdy nebudu:-) Nejlepší adresa pro stažení 138 MG velkého dema je asi tady

http://www.helgagame.com/democz/

Já nevím jak vy, ale já z toho mám radost jako malý dítě! Moc se těším, co tomu řeknete vy, tedy hráči a tak doufám, že mi napíšete, za což předem dík!:)

Aktuální upozornění: Hanz právě detekoval nemožnost spustit demo na mac.  Ano Hanzi B., tohle je jen pc verze, vydrž té mac-ovské se (možná ) dočkáš:-)

Demo pravda neobsahuje moc adventuření, čili pravý adventuřín si tu moc nezajuchá. Je to taková čistě rozjezdová minikapitolka, kde se hráč hlavně seznámí s Helgou, s týmem Kick Off Studio s Magdou a možná ještě s pár dalšíma NPC ve hře.

Celá hra obsahuje vcelku dost zajímavých easter eggů, featurek, miniher, příhod z mého reálného života…všechny jsem měla sepsané, ale Han (Mnemonic) mi článek zakázal vydat s tím, že když si na to nikdo nepříjde, je to jeho smůla…takže ani tady se nebudu snažit o popis všech “vymožeností” které ve hře jsou a třeba někdo všímavý nějaké z nich odhalí?

I v demu, přímo v hlavním menu jsou takové hned dvě, odhalit je pravda chce trochu čas a cit pro pozorování (a taky štěstí!) ale odhalit se dají..pokud na ně někdo příjde, tak je frajer:)

P.S. Samozřejmě že děkuji všem, kteří sem mnou roky drží a hry tvoří:) a oni to ví, velké děkování a nějaké snad i to hodnotnější ocenění příjde s vydáním plné hry, která (doufejme, že!) vyjde fakt brzo! Já sliby plním, vždycky. :-)

 Zanechat komentář