Konec srandy

V pondělí 21. února by se dal považovat za definitivní konec party ” bláznů”, se kterýma jsem se nasmála tolik, že smíchy jsem nemohla popadnout dech, slzela jsem a hlavně mě s nima bylo dobře.

Začalo to už tím,že se do Plzně odstěhoval Pechman aka Pětka (viz články předtím o punkové kapele Jarda:), pak moje Klárka do Brna (do BRNA!! – nepochopím, kde místo premií bere v činský firmě rýži) a teď i Zuzka – do Havířova (nepochopím nikdy, ale její sňatek zdál se účelový).

Z celé party zůstal jen Hady, který ale povil syna Huga (!Huga!) a tak popravdě s ním není tolika zábavy co dřív (neustále se na plánované akce vymlouvá, že např.musí dítě hlídat apod., což nás samozřejmě nezajímá:-) Hady samozřejmě v Praze zůstal (jak jinak, drží se příkazu rodičů, že vše kromě Prahy 1 je džungle a to pilně dodržuje).

Na rozlučku se Zuzkou přijela z té daleké Moravy i Klárka, sešly jsme se dřív a nevěděly co dělat, tak jsme šly koupit Zuzce dárek. Samozřejmě to nemohl být ledajaký dárek a tak nás napadlo že nejlepší bude koupit mapu Havířova. Sehnat takovou mapu se ale ukázalo jako nadlidský výkon a tak jsem vymyslela koupi alespoň knihy o Havířovu. Prodavač u pultu nás setřel s tím,že “TOHLE nikdy nikdo nenapsal a nikdo nikdy neviděl.” Z toho jsme bystře usoudily, že na to půjdeme jinak, v obchodu s CD jsme po dlouhém hledání objevily skvost s názvem “Praha je krásná” klasická dechovka, kde všechny písně na tomto CD týkají se Prahy.

Na samotné akci jsme pak společně s dalšími vzpomínali na ty skvělé obědové pauzy, o kterých jsem psala na začátku článku. Tím pádem na mne padá takový sentiment, že nejsem schopná nějakou historku sepsat:-))Prostě chybí mi, všichni dohromady (nejvíc samozřejmě Klárka, ale to částečně kompenzuju po icq a telefonu).

Některé kolegy si zkrátka člověk nevybere a tiše je trpí, někteří jsou snesitelní…a s jinýma (a o těch byl tenhle článek) si člověk vyloženě padne do noty a pak když odejdou je mu smutno. Tak jako mne teď. ..Asi přeci jen budu muset podniknout tu cestu na Moravu. Tak! :-))One Response to “Konec srandy”

  1. Klarka says:

    Miluju te! navzdy vmem srdci bude tve misto a kdykoli mne prepadnou chmury, vzpomenu si na ty krasne chvile v Praze s TEBOU a je mi hned o poznani lepe!

Zanechat komentář